485 102 698 +421 (0) 221 028 111

 

Centrum informácií

485 102 698 +421 (0) 221 028 111

 

Centrum informácií

Úvod do nového nariadenia o batériách a odpadových batériách

Popis

Odborný online webinár zamerný na úvod do nového nariadenia o batériách a odpadových batériách, špeciálne určený pre OZV a tretie osoby pre vyhradený prúd batérií a akumulátorov ako aj zástupcov spoločností, ktoré vyrábajú batérie, alebo ktoré zbierajú a/alebo demontujú odpadové batérie.

Cena 79,00 €
Uvedená cena je bez DPH a predstavuje účastnícky poplatok pre 1 účastníka.
Kód školenia20240604

Vyrábate batérie alebo zbierate, demontujete odpadové batérie? Pojmy LMT batéria, prenosná batéria na všeobecné použitie, SLI batéria a iné pojmy z nariadenia o batériách a odpadových batériách pre Vás ešte veľkou neznámou?

Viete, odkedy sa povinnosti nového nariadenia o batériách a odpadových batériách vzťahujú alebo budú vzťahovať na vašu spoločnosť? 

Radi vám pomôžeme nájsť odpovede na vaše otázky v tomto webinári, ktorý sme pre vás pripravili spolu s odborníčkou, ktorá sa špecializuje na právo životného prostredia, energetiku, odpadové hospodárstvo, stavebné právo, nehnuteľnosti a regulované činnosti.

 

S radosťou Vás pozývame na odborný online webinár, špeciálne určený pre OZV a tretie osoby pre vyhradený prúd batérií a akumulátorov ako aj zástupcov spoločností, ktoré vyrábajú batérie alebo ktoré zbierajú a/alebo demontujú odpadové batérie.

Webinár sa uskutoční dňa 04.06.2024 o 9:00. Jeho odbornou garantkou je Mag. Annamária Tóthová, odborníčka na právo životného prostredia, energetiku, odpadové hospodárstvo, stavebné právo, nehnuteľnosti a regulované činnosti, partner advokátskej kancelárie Eversheds Sutherland.

Venovať sa budeme zoznámeniu sa s nariadením o batériách a odpadových batériách, aby ste včas podchytili túto problematiku vo vašej spoločnosti.

Súčasťou webinára bude aj diskusia.

Obsahom školenia budú:

 • Právny rámec
 • Základné pojmy
 • Požiadavky na udržateľnosť
 • Požiadavky na etikety, označovanie a informácie
 • Posudzovanie zhody batérií
 • Povinnosti hospodárskych subjektov
 • Nakladanie s odpadovými batériami a rozšírená zodpovednosť výrobcov
 • Digitálny pas batérie

Neváhajte nás kontaktovať aj v prípade akýchkoľvek iných otázok telefonicky na: + 421 (0) 221 028 111 a 0910 906 220 alebo e-mailom na: obchod@inisoft.sk.

 • Mag. Annamária Tóthová

  Mag. Annamária Tóthová

  Advokátka a partnerka Eversheds Sutherland, advokátska kancelária, s.r.o., ktorá sa špecializuje na právo životného prostredia, energetiku, odpadové hospodárstvo, stavebné právo a nehnuteľnosti ako aj regulované činnosti.

online

TermínMiesto konania seminára (katalógový list)Lektor
4.6.2024 od 9:00 onlineMag. Annamária TóthováObjednať