485 102 698 +421 (0) 221 028 111

 

Centrum informácií

Diskusia o evidenčných povinnostiach (už aj z pohľadu novej evidenčnej vyhlášky) s Ing. Petrom Gallovičom - 06.06.2024, prihlasovanie otvorené, neváhajte!

27.5.2024
Diskusia s Ing. Petrom Gallovičom prinesie držiteľom odpadov (P, M, O, S, V, R, D) odpovede na ich otázky v oblasti evidencie odpadov, ktoré majú nezodpovedané alebo im robia starosti. Ing. Peter Gallovič sa bude snažiť zodpovedať aj Vaše otázky aj k novej "evidenčnej vyhláške", ktorá už vyšla v zbierke zákonov. Zároveň táto online diskusia je určené aj pre tých, ktorý sa chcú utvrdiť v tom, že svoju evidenciu odpadov robia správne, termín: 06.06.2024 o 09:00

Vážené dámy, vážení páni,

chceli by sme vás pozvať dňa 06.06.2024 o 09:00 na online DISKUSIU s Ing. Petrom Gallovičom, ktorá prinesie VÁM ako držiteľom odpadov (P, M, O, S, V, R, D) odpovede na VAŠE otázky v oblasti evidencie odpadov, ktoré máte nezodpovedané alebo VÁM robia starosti. Ing. Peter Gallovič sa bude snažiť zodpovedať aj Vaše otázky aj k novej "evidenčnej vyhláške", ktorá už vyšla v zbierke zákonov.

Zároveň táto online diskusia je určené aj pre tých, ktorý sa chcú utvrdiť v tom, že svoju evidenciu odpadov robia správne.

Potreba vytvoriť túto diskusiu vyplynula z neustále meniacej sa legislatívy, ktorá prináša pre držiteľov odpadov veľa otázok ohľadom vedenia evidencie odpadov, na ktoré ostávajú častokrát sami. 

Preto sme do diskusie pozvali experta na legislatívu v odpadovom hospodárstve Ing. Petra Galloviča, aby Vám odpoveďami na Vaše otázky spríjemnil túto časť legislatívy a Vy ste vedeli ako správne viesť evidenciu odpadov v odpadovom hospodárstve.

 

Akékoľvek Vaše otázky o vedení evidencie odpadov môžete vopred posielať na emailovú adresu inisoft@inisoft.sk.

Počas webinára bude pre účastníkov ponúknutý priestor pre priebežné otázky a diskusiu.

 

Účastnícky poplatok je 59 EUR (bez DPH). 

Prihlásiť sa môžete na: PRIHLÁŠKA 

 

Prehľad všetkých aktuálne pripravovaných školení si môžete pozrieť TU.

 

Neváhajte nás kontaktovať aj v prípade akýchkoľvek iných otázok a to buď telefonicky na: + 421 (0) 221 028 111 a 0910 906 220 alebo e-mailom na: inisoft@inisoft.sk.